02013J2R2QBSTR
Partnumber:
02013J2R2QBSTR
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Silicon 2.2pF 25V 0±30ppm/°C 0.03pF SMD 0201 125°C Automotive T/R