0201B101M500CT
Partnumber:
0201B101M500CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 50V X7R 20% Pad SMD 0201 125°C T/R