0201BB104KW160
Partnumber:
0201BB104KW160
Manufacturer:
Passive Plus Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0201 125°C T/R