0201X474M6R3CT
Partnumber:
0201X474M6R3CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R