02153.15MXEP
Partnumber:
02153.15MXEP
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Miniature Slow Blow Acting 3.15A 250V Axial 5 X 20mm Ceramic Bulk CCC/CE/CSA/KC/PSE/SEMKO/UL/VDE