0217.063MXP
Partnumber:
0217.063MXP
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Miniature Fast Acting 0.063A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CCC/CE/CSA/KC/SEMKO/UL/VDE