021802.5.MXP
Partnumber:
021802.5.MXP
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Cartridge Slow Blow Acting 2.5A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CCC/CE/CSA/KC/PSE/SEMKO/UL/VDE