023003.5MXP
Partnumber:
023003.5MXP
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 3.5A 250V Axial 5 X 15mm Glass Bulk CE/CSA/PSE/UL