04021J0R7PBSTR
Partnumber:
04021J0R7PBSTR
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Silicon 0.7pF 100V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 0402 125°C Automotive T/R