04023C104JAT2A
Partnumber:
04023C104JAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 25V X7R 5% Pad SMD 0402 125°C T/R