04023D103KAT2A
Partnumber:
04023D103KAT2A
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
1115 in stock
SKU:
04023D103KAT2A
Package
CAP CER 10000PF 25V X5R 0402