04025A101JAT4A
Partnumber:
04025A101JAT4A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Pad SMD 0402 125°C T/R