04025A180FAT2A
Partnumber:
04025A180FAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 18pF 50V C0G 1% Pad SMD 0402 125°C T/R