0402B102K101CT
Partnumber:
0402B102K101CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 10% SMD 0402 125°C T/R