0402B104K160CT
Partnumber:
0402B104K160CT
Manufacturer:
Walsin Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 FlexiCap 125°C T/R