0402B391K500CT
Partnumber:
0402B391K500CT
Manufacturer:
Walsin Technology
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 390pF 50V X7R 10% Pad SMD 0402 FlexiCap 125°C T/R