0402CS-47NXJLW
Partnumber:
0402CS-47NXJLW
Manufacturer:
Coilcraft
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 47nH 5% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 150mA 830mOhm DCR 0402 Automotive T/R