0402HPH-R15XGR
Partnumber:
0402HPH-R15XGR
Manufacturer:
Coilcraft
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.15uH 2% 100MHz Ceramic 0.24A 2Ohm DCR 0402 T/R