0402HS-720EJTS
Partnumber:
0402HS-720EJTS
Manufacturer:
Delta Electronics
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.072uH 5% 250MHz 22Q-Factor Ceramic 0.1A 1.12Ohm DCR 0402 T/R