0402WGF1301TCE
Partnumber:
0402WGF1301TCE
Manufacturer:
Royal Electronic Factory (Thailand) Co.,Ltd
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
SKU:
0402WGF1301TCE
Package
Res Thick Film 0402 1.3K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R