0402WGF1913TCE
Partnumber:
0402WGF1913TCE
Manufacturer:
Royal Electronic Factory Co.,Ltd
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film 0402 191K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R