0402WGF7501TCE
Partnumber:
0402WGF7501TCE
Manufacturer:
Royal
Availability:
10000 in stock
SKU:
0402WGF7501TCE
Package
Res Thick Film 0402 7.5K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Pad SMD T/R