0402X225M6R3CT
Partnumber:
0402X225M6R3CT
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 6.3V X5R 20% Pad SMD 0402 85°C T/R