0402X7R104KT2AT
Partnumber:
0402X7R104KT2AT
Manufacturer:
American Technical Ceramics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 16V X7R 10% Pad SMD 0402 125°C