Partnumber: 0402YD104KAT2A
Manufacturer: AVX
products.category: C/R/E
Availability: 915000 in stock
SKU: 0402YD104KAT2A
decrease increase
Package Cap Ceramic 0.1uF 16V X5R 10% Pad SMD 0402 85°C T/R