045203.5MRL
Partnumber:
045203.5MRL
Manufacturer:
Littelfuse Inc
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Electric Fuse, Slow Blow, 3.5A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, NANO, HALOGEN FREE AND ROHS COMPLIANT