045403.5MR
Partnumber:
045403.5MR
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Chip Slow Blow Acting 3.5A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R CSA/PSE/UL