05HV10N102JN
Partnumber:
05HV10N102JN
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 500V C0G 5% Radial 4.32mm 200°C