06031C101KAT2A
Partnumber:
06031C101KAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 100V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R