06031U240FAT2A
Partnumber:
06031U240FAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 24pF 100V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R