06033C104KAZ2A
Partnumber:
06033C104KAZ2A
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 25V X7R 10% Pad SMD 0603 FlexiTerm 125°C T/R