06035A102JAT2A
Partnumber:
06035A102JAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 50V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R