06035A680FAT2A
Partnumber:
06035A680FAT2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 68pF 50V C0G 1% Pad SMD 0603 125°C T/R