06035C103KAZ2A
Partnumber:
06035C103KAZ2A
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
845 in stock
SKU:
06035C103KAZ2A
Package
CAP CER 10000PF 50V X7R 0603