06035C104JAT2A
Partnumber:
06035C104JAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
702 in stock
SKU:
06035C104JAT2A
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 5% Pad SMD 0603 125°C T/R