06035C104K4T2A
Partnumber:
06035C104K4T2A
Manufacturer:
Murata Manufacturing
Availability:
1149 in stock
SKU:
06035C104K4T2A
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C Automotive T/R