06035C104K4Z2A
Partnumber:
06035C104K4Z2A
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
690 in stock
SKU:
06035C104K4Z2A
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 FlexiTerm 125°C Automotive T/R