06035C470KAT2A
Partnumber:
06035C470KAT2A
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47pF 50V X7R 10% Pad SMD 0603 125°C T/R