06035U8R0BAT2A
Partnumber:
06035U8R0BAT2A
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 8pF 50V C0G 0.1pF Pad SMD 0603 125°C Ultra Low ESR T/R