0603AF-121XJEU
Partnumber:
0603AF-121XJEU
Manufacturer:
Coilcraft
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.12uH 76Ohm 5% 7.9MHz 15Q-Factor Ferrite 1.4A 0.089Ohm DCR 0603 T/R