0603AF-471XJEU
Partnumber:
0603AF-471XJEU
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.47uH 306Ohm 5% 7.9MHz 15Q-Factor Ferrite 0.61A 0.37Ohm DCR 0603