0603AF-821XJEU
Partnumber:
0603AF-821XJEU
Manufacturer:
Coilcraft
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.82uH 507Ohm 5% 7.9MHz 16Q-Factor Ferrite 0.42A 0.58Ohm DCR 0603