0603CS-12NXJBW
Partnumber:
0603CS-12NXJBW
Manufacturer:
Coilcraft
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.012uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 0.7A 0.13Ohm DCR 0603 Automotive T/R