0603CS-22NXJBW
Partnumber:
0603CS-22NXJBW
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.022uH 5% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 0.7A 0.19Ohm DCR 0603 Automotive T/R