0603CS-3N6XJLW
Partnumber:
0603CS-3N6XJLW
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 3.6nH 5% 250MHz 22Q-Factor Ceramic 700mA 63mOhm DCR 0603 Automotive T/R