0603CS-47NXJLW
Partnumber:
0603CS-47NXJLW
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.047uH 5% 200MHz 38Q-Factor Ceramic 0.6A 0.28Ohm DCR 0603 Automotive T/R