0603CS-82NXJBW
Partnumber:
0603CS-82NXJBW
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.082uH 5% 150MHz 34Q-Factor Ceramic 0.4A 0.54Ohm DCR 0603 Automotive T/R