0603CS-R33XJBW
Partnumber:
0603CS-R33XJBW
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor RF Chip Wirewound 0.33uH 5% 100MHz 25Q-Factor Ceramic 0.1A 3.89Ohm DCR 0603 Automotive T/R