0603L050SLYR
Partnumber:
0603L050SLYR
Manufacturer:
Littelfuse
Availability:
10000 in stock
Package
PTC Resettable Fuse 0.5A(hold) 1A(trip) 6VDC 50A 0.6W 0.1s 0.07Ohm SMD Solder Pad 0603 T/R