0603N100J101CT
Partnumber:
0603N100J101CT
Manufacturer:
Walsin Technology
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10pF 100V C0G 5% Pad SMD 0603 125°C T/R